Lanovky v ceně.

13 letních horských lanovek hostům otevírá vysoko nad údolím báječný svět utvářený protiklady. V 18 horských restauracích si lze po túře odpočinout. Součástí nabídky „Bergbahnen inklusive“ je pro hosty ubytované ve více než 90 partnerských hotelech v destinaci Engadin Sv. Mořic od druhé noci využití lanovek zdarma.
www.engadin.stmoritz.chRáj pěší turistiky uprostřed přírody.

Engadin, vysokohorské údolí s rozmanitou sítí pěších tras čítající 580 kilometrů. Například pestrá klimatická stezka (Klimaweg) z Muottas Muraglu na Alp Languard nabízí velkolepé panorama horského hřebenu Berniny. Na polovině cesty leží chata Segantini, jež nese jméno slavného umělce.
www.engadin.stmoritz.chPrvotřídní zážitky na horském kole.

Bikeři-pohodáři, ale také sportovní nadšenci a průzkumníci mohou poznat oblast Engadinu. Více než 400 km tratí pro horská kola. Horské lanovky nabízejí možnost nechat se s kolem vyvézt nad Sv. Mořic do areálu Corviglia/Marguns. Za největší atrakci platí horská cyklotúra s průvodcem na 3 057 metrů vysoký Piz Nair.
www.engadin.stmoritz.chKulinářské požitky na nejvyšší úrovni.

V regionu Engadin Sv. Mořic je kulinářská nabídka zcela ve znamení tradiční gastronomie. V typických engadinských restauracích s rustikálně elegantním půvabem stojí na jídelním lístku vynikající místní speciality jako capuns, pizokels, plain in pigna nebo maluns.
www.engadin.stmoritz.ch

 


 

Engadin St. Moritz
CH-7500 St. Moritz
Tel. +41 (0)81 830 00 01
allegra@estm.ch
www.engadin.stmoritz.ch