Tip 9. Swiss Pass.

Královské cestování

SwissPass umožňuje využít všechny možnosti Švýcarského dopravního systému: nejméně 20 000 kilometrů železničních, autobusových a lodních tras. Tento pas zahrnuje i jízdy autobusem a tramvají v 41 městech, slavné vyhlídkové trasy panoramatickými vlaky včetně Ledovcového expresu a GoldenPass Line a volný vstup do více než 400 muzeí. SwissPass si můžete zakoupit s platností od 3 dnů do jednoho měsíce.
www.swisstravelsystem.ch
Další informace:
MySwitzerland.com | Webkód: 9868

Tip 10. Horská dobrodružství.

Za málo peněz až k vrcholkům

Vyjeďte si lanovkou nebo zubačkou až k nejkrásnějším švýcarským vrcholkům. Se SwissPassem čerpáte výhodu 50 % slevy z ceny na většině těchto tras. Využijte této příležitosti a zažijte nezapomenutelné okamžiky v majestátních horských masívech. Novinka: Se SwissPassem je lanovka i využití zubačky na Rigi zdarma!
Další informace:
MySwitzerland.com | Webkód: 9868

Tip 11. Naše panoramatické trasy.

Malá země, velká dobrodružství

Ať jedete vlakem, autobusem nebo lodí po jedné z panoramatických tras, budete každou minutu trávit objevováním okolní kouzelné krajiny. Na své cestě po dechberoucí překrásné krajině budete mít ideální příležitost užívat si výhledy přes panoramatická okna vlaků, z paluby lodí nebo z komfortních sedadel autobusů. K nejkrásnějším trasám patří Ledovcový expres, Wilhelm Tell Express a GoldenPass Line.
Další informace:
MySwitzerland.com | Webkód: 9868

Tip 12. Cestování jako hodinky.

Vlakem, autobusem nebo lodí

Žádná jiná země na světě nemá tak hustou síť veřejné dopravy, jako má Švýcarsko. Švýcarské spolkové dráhy a další poskytovatelé dopravních služeb své spoje do rekreačních středisek neustále vylepšují. Vlaky jezdí v pravidelných intervalech: vždy odjíždějí a přijíždějí stejnou minutu v hodinových nebo půlhodinových intervalech.
Informace o jízdních řádech na www.sbb.ch
Další informace:
MySwitzerland.com | Webkód: 9868


Důvod 1: Příroda

Důvod 2: Voda

Důvod 4: Čtyři kultury

Důvod 5: Tradice

Důvod 6: Sport

Důvod 7: Akce

Důvod 8: Zdraví

Důvod 9: Města

Důvod 10: Pohostinnost